Tribune (7.x-3.6) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Username
se: Geavahannamma

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: File
se: Fiila

en: Search
se: Oza

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Add
se: Lasit

en: History
se: Historjá

en: User
se: Geavaheaddji
