Tribune (7.x-3.6) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: User
sr: Корисник

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Anonymous
sr: Анонимни
