Tribune (7.x-3.6) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Anonymous users
ug: سەيياھ
