Tribune (7.x-3.7) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Add
ka: დამატება

en: History
ka: ისტორია

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Post
ka: პოსტი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Anonymous users
ka: ანონიმური მომხმარებლები

en: File attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
