Tribune (7.x-3.7) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: History
lt: Istorija

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Post
lt: Įrašas

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Anonymous users
lt: Anoniminis lankytojai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: All users
lt: Visi nariai

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: Stars
lt: Žvaigždės

en: Metric
lt: Metrinė

en: Reload
lt: Perkrauti

en: Light
lt: Šviesi

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Search messages
lt: Ieškoti žinučių

en: Dark
lt: Tamsiai
