Tribune (7.x-3.7) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Countries
my: နိုင်ငံများ
