Tribune (7.x-3.8) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Weather
af: Weer

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Add
af: Voeg by

en: History
af: Geskiedenis

en: Statistics
af: Statistieke

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Post
af: Posstuk

en: Anonymous
af: Anoniem

en: File attachments
af: Lêer-aanhangsels
