Tribune (7.x-3.8) - en to ca translation catalogue (46 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Access
ca: Accés

en: Add
ca: Afegeix

en: History
ca: Història

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Post
ca: Enviament

en: Basic
ca: Bàsic

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Anonymous users
ca: Usuaris anònims

en: Authenticated users
ca: Usuaris autenticats

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Countries
ca: Països

en: Authentication
ca: Autenticació

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: Active users
ca: Usuaris actius

en: Others
ca: Altres

en: Metric
ca: Mètric

en: Importing
ca: Important

en: Light
ca: Clar

en: Nobody
ca: Ningú

en: File upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Upgrade
ca: Actualitza

en: Filter format
ca: Format del filtre

en: Dark
ca: Fosc
