Tribune (7.x-3.8) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weather
el: Καιρός

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Add
el: Προσθήκη

en: History
el: Ιστορικό

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Basic
el: Βασική

en: km/h
el: χλμ/ώρα

en: mph
el: μίλια/ώρα

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Anonymous users
el: Ανώνυμοι χρήστες

en: File attachments
el: Συνημμένα αρχεία

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: Active users
el: Ενεργοί χρήστες

en: Metric
el: Μετρικό σύστημα

en: Search messages
el: Αναζήτηση μηνυμάτων
