Tribune (7.x-3.8) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Access
eo: Atingo

en: Add
eo: Aldonu

en: History
eo: Historio

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Post
eo: Afiŝo

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj

en: Countries
eo: Landoj

en: Stars
eo: Steloj
