Tribune (7.x-3.8) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
