Tribune (7.x-3.8) - en to lv translation catalogue (42 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: History
lv: Vēsture

en: Statistics
lv: Statistika

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Post
lv: Ieraksts

en: Basic
lv: Pamata

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Anonymous users
lv: Anonīms lietotājs

en: Nickname
lv: Segvārds

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Time format
lv: Laika formāts

en: Countries
lv: Valstis

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Active users
lv: Aktīvie lietotāji

en: Stars
lv: Zvaigznes

en: Metric
lv: Metrisks

en: Importing
lv: Importē

en: File upload
lv: Faila augšupielāde

en: Unban
lv: Atbloķēt

en: Filter format
lv: Filtra formāts
