Tribune (7.x-3.8) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Remove
mg: Esory

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: User
mg: Mpampiasa
