Tribune (7.x-3.8) - en to ro translation catalogue (36 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: File
ro: Fișier

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Weather
ro: Vremea

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Access
ro: Acces

en: Add
ro: Adaugă

en: History
ro: Istoric

en: Statistics
ro: Statistici

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Post
ro: Postare

en: Basic
ro: Simplu

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Smileys
ro: Zâmbete

en: Anonymous users
ro: Utilizatori anonimi

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: Authentication
ro: Autentificare

en: Upgrade
ro: Actualizare

en: Filter format
ro: Format filtru
