Tribune (7.x-3.9) - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Weather
cs: Počasí

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: History
cs: Historie

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Post
cs: Příspěvek

en: Basic
cs: Základní

en: mph
cs: mil/h

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Anonymous users
cs: Anonymní uživatelé

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: Time format
cs: Formát času

en: Countries
cs: Země

en: Authentication
cs: Ověření

en: All users
cs: Všichni uživatelé

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Local
cs: Místní

en: Stars
cs: Hvězdičky

en: Metric
cs: Metrická

en: Importing
cs: Probíhá import

en: Remote
cs: Vzdálená

en: File upload
cs: Nahrát soubor

en: Search messages
cs: Hledat zprávy

en: Upgrade
cs: Aktualizovat

en: Filter format
cs: Formát filtru
