Tribune (7.x-3.9) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Access
oc: Accès

en: Add
oc: Apondre

en: History
oc: Istoric

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Post
oc: Postar

en: Maximum length
oc: Talha maximala

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Anonymous users
oc: Utilizaires anonimes

en: File attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Countries
oc: Païses

en: Local
oc: Locale

en: Upgrade
oc: Metre a jorn
