Tribune (7.x-3.9) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Access
ps: لاس رسی

en: Add
ps: زیاتول

en: History
ps: تاريخ

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Basic
ps: ساده

en: Maximum length
ps: ټولو زيات اوږدوالی

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Authentication
ps: تصدیق
