Tribune (7.x-3.9) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Username
mn: Ажыглакчының ады

en: Type
mn: Янзы

en: Language
mn: Дыл

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Дилээри

en: Message
mn: Чагаа

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: History
mn: Төөгү

en: User
mn: Ажыглакчы
