Tribune (7.x-3.13) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Add
bs: Dodaj

en: History
bs: Istorija

en: Statistics
bs: Statistika

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Post
bs: Članak

en: Basic
bs: Obični

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: File attachments
bs: File attachment
