Tribune (7.x-3.0-beta4) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Search
fi: Etsi

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Access
fi: Pääsy

en: History
fi: Historia

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Post
fi: Kirjoitus

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Smileys
fi: Hymiöt

en: Anonymous users
fi: Anonyymit käyttäjät

en: File attachments
fi: Liitetiedostot

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Server
fi: Palvelin

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät

en: Local
fi: Paikallinen

en: Importing
fi: Ladataan

en: File upload
fi: Tiedoston lataus

en: Upgrade
fi: Päivitä
