Tribune (7.x-3.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: File
sv: Fil

en: Search
sv: Sök

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Access
sv: Åtkomst

en: History
sv: Historik

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Post
sv: Inlägg

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Anonymous users
sv: Anonyma användare

en: Authenticated users
sv: Inloggade användare

en: File attachments
sv: Bifogade filer

en: Authentication
sv: Verifiering

en: All users
sv: Samtliga användare

en: Local
sv: Lokal

en: Nobody
sv: Ingen

en: File upload
sv: Uppladdning av fil

en: Search messages
sv: Sök meddelanden

en: Upgrade
sv: Uppgradera
