Tribune (7.x-3.13) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: History
ta: வரலாறு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Post
ta: அஞ்சல்

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
