Tribune (7.x-3.13) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Remove
th: เอาออก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Access
th: การเข้าถึง

en: Add
th: เพิ่ม

en: History
th: ประวัติ

en: Statistics
th: สถิติ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Anonymous users
th: ผู้ใช้ที่ไม่ระบุชื่อ

en: Countries
th: ประเทศ

en: Others
th: อื่นๆ

en: Stars
th: ดาว
