Trick Question (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Save
be: Захаваць

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Explanation
be: Тлумачэнне
