Trick Question (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Save
cs: Uložit

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Explanation
cs: Vysvětlení
