Trick Question (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Save
eo: Konservu

en: Question
eo: Demando

en: Explanation
eo: Klarigo
