Trick Question (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Cancel
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Explanation
et: Selgitus

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine
