Trick Question (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Save
eu: Gorde

en: Question
eu: Galdera

en: Explanation
eu: Azalpena
