Trick Question (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Save
gl: Gardar

en: Question
gl: Pregunta

en: Explanation
gl: Explicación
