Trick Question (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Save
hr: Spremi

en: Question
hr: Pitanje

en: Explanation
hr: Pojašnjenje
