Trick Question (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Question
hy: Հարց

en: Explanation
hy: Բացատրություն
