Trick Question (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Cancel
jv: Batal

en: Save
jv: Simpen

en: Question
jv: Pitakonan

en: Explanation
jv: Katrangan
