Trick Question (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Question
km: សំណួរ

en: Explanation
km: សេចក្ដីពន្យល់
