Trick Question (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Question
ku: پرسیار

en: Explanation
ku: لێکدانەوە
