Trick Question (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija
