Trick Question (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Save
th: บันทึก

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ
