Trick Question (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Cancel
tr: İptal

en: Save
tr: Kaydet

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: Explanation
tr: Açıklama

en: User registration
tr: Kullanıcı kaydı
