Trick Question (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Save
af: Stoor

en: Question
af: Vraag

en: Explanation
af: Verduideliking
