Trick Question (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Forms
de: Formulare

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Save
de: Speichern

en: Question
de: Frage

en: Answer
de: Antwort

en: Explanation
de: Erklärung

en: User registration
de: Benutzerregistrierung

en: Your settings have been saved
de: Ihre Einstellungen wurden gespeichert
