Trick Question (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fr: Formulaires

en: Cancel
fr: Annuler

en: Save
fr: Enregistrer

en: Answer
fr: Réponse

en: Explanation
fr: Explication

en: User registration
fr: Inscription de l'utilisateur
