Trick Question (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Forms
it: Form

en: Cancel
it: Annulla

en: Save
it: Salva

en: Question
it: Domanda

en: Answer
it: Risposta

en: Explanation
it: Descrizione

en: User registration
it: Registrazione utente
