Trick Question (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Save
ja: 保存

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: Explanation
ja: 説明

en: User registration
ja: ユーザー登録
