Trick Question (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Question
kk: Сұрақтар

en: Explanation
kk: Түсініктеме
