Trick Question (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Explanation
mn: Тайлбар
