Trick Question (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न

en: Explanation
ne: व्याख्या
