Trick Question (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Cancel
ru: Отмена

en: Save
ru: Сохранить

en: Question
ru: Вопрос

en: Answer
ru: Ответ

en: Explanation
ru: Объяснение

en: User registration
ru: Регистрация пользователей
