Trick Question (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Save
sv: Spara

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Explanation
sv: Förklaring

en: User registration
sv: Användarregistrering
