Trick Question (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Explanation
te: వివరణ
