Trick Question (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Save
vi: Lưu

en: Question
vi: Câu hỏi

en: Answer
vi: Trả lời

en: Explanation
vi: Lời giải nghĩa
