Trick Question (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Save
cy: Cadw

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Explanation
cy: Eglurhad
